' DIPOL LATVIJA

DIPOL LATVIJA

Akcīzes noliktava. Muitas noliktava. Loģistika.


Loģistikas centrs

Noliktavas platība 17000 m²

Vairāk nekā 1500 piegādes punktu visā Latvijā

Mēneša apgrozījums 3 000 000 €
un 1 200 000 kg preču

DIPOL LATVIJA

Loģistikas centrs atrodas Rīgas robežās netālu no Rīgas Brīvostas un tikai 16 km attālumā no Rīgas Starptautiskās lidostas, kas ir īpaši ērti konsolidācijai un Eiropas tranzīta kravu uzglabāšanai. Mūsu noliktavas platība ir 17000 m²

Par mums

Mēs esam komercsabiedrība SIA “Dipol Latvija”, kas Latvijas tirgū darbojas kopš 2013. gada. Preces no mūsu noliktavās tiek piegādātas uz 1500 tirdzniecības vietām visā Latvijā. Mūsu transportlīdzekļu parkā atrodas 20 automašīnas, kas katru nedēļu nogādā preces mūsu klientiem. Sniedzam loģistikas pakalpojumus ar piegādi visiem Mego veikaliem un sadarbības partneriem, tajā skaitā veikalu tīklu noliktavām visā Baltijā -"MAXIMA", "RIMI", "IKI", "NORFA". Mūsu loģistikas centrs ir 17000 m² platībā - atrodas Rīgā, Dzelzavas ielā 127.

Akcīzes noliktava

“DIPOL Latvija” Piedava akcīzes preču laišanas apgrozībā formalitāšu kārtošanu.

Mēs uzņemamies visu sarežģījumu risināšanu, nodokļa apmaksu, deklarāciju aizpildīšanu un transportēšanas dokumentu noformēšanu. Akcīzes nodrošinājuma izmantošana. Akcīzes marku pasūtīšana. Akcīzes preču izlaišana apgrozībā. Akcīzes marku pasūtīšana. CMR sagatavošana. Uzglabāšana plauktu sistēmā. Licence alkohola, bezalkoholisko dzērienu un kafijas uzglabāšanai un apstrādei. Akcīzes marku un/vai uzlīmju līmēšana. Anotāciju uzlīmēšana. Anotāciju drukāšana pēc klienta pasūtījuma. Akcīzes preču saņemšana pēc importa е-Ad. Akcīzes preču nosūtīšana pēc eksporta e-Ad. Iekraušanu / Izkraušanu. Preču uzglabāšanu. Garantējam ātru dokumentu apstrādi un darba pratību.

Muitas noliktava

Muitas noliktavas pakalpojumi

Jūras konteineru piegāde / iekraušana / izkraušana Autotransporta iekraušana / izkraušana. Trešo valstu preču uzglabāšana muitas kontrolē. Preču uzglabāšana noliktavās. Kravu apstrāde noliktavās. Preču apvienošana, šķirošana, iepakošana un sagatavošana nosūtīšanai. Elektroniskā preču apgrozījuma uzskaite noliktavā. Nepieciešamo pavaddokumentu sagatavošana.

PUD

Pagaidu noliktava

Ja kravas tranzīta laikā trūkst datu turpmākajai muitas procedūrai, preces ir iespējams ievietot pagaidu noliktavā, neizsniedzot muitas deklarāciju. Šī pagaidu kavēšanās ļauj atbrīvot transportlīdzekli, izkraut preces noliktavā, pārbaudīt preču nomenklatūras un svara atbilstību pavaddokumentiem, kā arī pieprasīt un saņemt no piegādātāja papildu dokumentus, kas nepieciešami turpmāko muitas procedūru apstrādei.

+Pakalpojumi

Palīdzība ar dokumentiem

Vienota valsts automatizētā informācijas sistēma Krievijā

EGAIS

Akcīzes marku pieņemšana noliktavā un muitošana. Akcīzes marku uzskaite. Produkta anotāciju drukāšana. Akcīzes preču marķēšana. Datu failu ģenerēšana.

IZCELSMES SERTIFIKĀTS

Mēs piedāvājam palīdzību sertifikāta iegūšanai neierobežotiem produktiem. Preču izcelsmes sertifikāts ļauj vienkāršotā veidā iziet muitas kontroli, importējot ārpus izcelsmes valsts.

BROKERU PAKALPOJUMI

Importa muitošana: no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, uzņēmumiem, sākot no maziem iepakojumiem līdz konteineriem. Eksporta deklarācija: Nosūtot (eksportējot) Eiropas kravu no Latvijas uz valstīm, kas nav ES dalībvalstis. Pagaidu un pastāvīga eksporta reģistrācija. Tranzīts: Ja krava ir tranzītā caur Latviju, (T1).

Loģistika

Vietējā loģistika

Mūsu pakalpojumi ietver dažādas iespējas vietējai loģistikai: Preces piegāde pēc Jūsu pavadzīmes - Jūs atvedat mūsu noliktavā nokomplektēto vai vispārējo pasūtījumu. Preces piegāde pēs mūsu pavadzīmes - pakalpojums ir piemērots uzņēmumiem ar nelielu apgrozījumu. Preces uzglabāšana un konsilidācija. Preces piegāde. Preces komplektācija. Preces marķēšana. Anotāciju drukāšana.

LOĢISTIKAS CENTRA KLIENTIEM

Elektroniskā informācijas sistēma "LOĢISTIKAS CENTRS DIPOL LATVIJA"

Loģistikas centra klientiem esam izstrādājuši elektronisku informācijas sistēmu, ļaujot saņemt ONLINE tiešsaistes informāciju no DIPOL noliktavas par jūsu preču pienākšanu un patēriņu, par preču atlikumu uz doto brīdi, par aktuālajiem pakalpojumu tarifiem saskaņā ar līgumu, kā arī izrakstīti rēķini par veiktajiem noliktavas darbiem. Lai pieslēgtos sistēmai, no DIPOL administrācijas jāsaņem konta numurs un PIN-kods.

PIEVIENOT LOĢISTIKAS CENTRS DIPOL LATVIJA

PASŪTĪJUMI

Elektroniskā pasūtīšanas sistēma DIPOL-ORDERS.LV

Mēs esam izstrādājuši pasūtījumu sistēmu, kurā mūsu klientiem tiek piešķirts personīgais konts, kurā var apskatīt un pasūtīt visu noliktavā esošo preču sortimentu. Turklāt ir sadaļas "Akcija" un "Karstās preces", kas ļauj pārdot preces ātrāk, par īpašām cenām.

PASŪTĪJUMI

Kontakti

Kontaktu informācija, Vieta

DIPOL LATVIJA

Adrese: Dzelzavas iela 127, Rīga, Latvija,
Tālrunis:+371 22833774
e-Pasts: info@dipol.lv